O nas

Od 2014 roku zajmujemy się wynajmem długoterminowym urządzeń gastronomicznych głównie zmywarek gastronomicznych. Kompleksowo wyposażamy zaplecza kuchenne i oferujemy elastyczną formę finansowania. Dostarczamy restauratorom wygodne rozwiązanie „szyte na miarę”. Nasi doradcy handlowi pomogą Tobie w wyborze odpowiedniego modelu zmywarki. W ramach wynajmu otrzymasz dostawę urządzenia oraz montaż GRATIS. Ponadto przez cały okres trwania umowy zapewnimy Tobie obsługę serwisową zmywarki. Z nami zyskasz całkowity spokój ducha. Wynajem zmywarek to doskonały sposób na obniżenie kosztów i podniesienie standardów działalności.

Naszym celem jest zapewnienie ciągłości pracy i wyeliminowanie przestojów w kuchni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu personelowi technicznemu zapewnimy bezawaryjną pracę Twojej zmywarki, a w razie awarii szybką reakcję serwisową.

Pomagamy oszczędzać czas i pieniądze, a w zamian cieszymy się zadowoleniem i uznaniem naszych klientów.

Co klienci myślą o nas

  • “Niniejszym chcę wyrazić moje ogromne zadowolenie ze współpracy z firmą Gastro Rental Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą ul. Magazynowa 5, 62-023 Gądki, która zajmuje się sprzedażą sprzętu gastronomicznego. Przedstawiciele firmy, z którymi współpracowałem okazali się ludźmi kompetentnymi i otwartymi na moje sugestie oraz służyli fachowymi radami. Polecam firmę Gastro Rental Sp. z o.o. Spółka komandytowa jako solidnego i rzetelnego partnera.”
    Sławomir Masternak Bar u Reni